0

دانش و فن آوری

پنج کراس اوور گران قیمت برای ثروتمندان! – تجهیزات شبکه آروین

ژوئن 20, 2018 در 2:53 ب.ظ توسط

روزنامه هفت صبح: یک ب ام و X3 کامپکت در میان SUV – کراس ها بهترین جایگزین برای یک سدان سری 3 اسپورت قابل احترام است
پرفروش ترین خط برندهای لوکس محسوب می شود. این خودرو در سال 2018 در فضای درونی و خارجی مورد بازطراحی ویژه قرار گرفت. خودرو به شکل دلنشینی اسپورت طراحی شده و در میان قدبلندها حرفه ای و با اصالت نشان داده است. کانسیومر ریپورت برای دوام خودرو امتیاز بالای متوسط و «جی دی پاور» به دلیل ویژگی های فنی امتیاز متوسط را به آن بخشیده اند.

موفقیت این خودرو ایجاد توازن بین تجملات و اسپورت بودن است. به همین دلیل آکیورا RDX در بین پرفروش های سال قرار دارد. با وجود اینکه مدل های 2019 این خودرو در راهند، فروش نسخه های فعلی آن به بهترین شکل ادامه دارد. از سوی انجمن تحلیلی کانسیومر ریپورت نرخ بالای متوسط را کسب کرده و مطالعات مستقل سازمان «جی دی پاور» نیز این خودرو را در جایگاهی بالاتر از متوسط قرار می دهد.

1. آکیورا RDX

قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 کدامند؟


در این فهرست ب ام و X5، بیوک انکور (Encore)، لکسوس ،NX لکسوس RX و پورشه ماکان در جایگاه ششم تا دهم قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس قرار دارند.

3. آئودی Q5

قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 کدامند؟


4. ب ام و X1

روزنامه هفت صبح: یک ب ام و X3 کامپکت در میان SUV – کراس ها بهترین جایگزین برای یک سدان سری 3 اسپورت قابل احترام است. برندهای عجیب و غریبی مثل بنتلی، مازراتی و لامبورگینی در حال فروش خودروهای فوق العاده و اسپورت خود هستند و با این وجود به نظر می رسد برندهای لوکس در میانه سرنوشت آشکار خود به نوعی غافلگیری دچار شده اند. به گزارش «موتور 1»، این روزها SUV های لوکس و کراس اوورها که بر پایه خودروها ساخته می شوند و سدان های کوچک و جمع و جور در بین مردم و جوانان محبوب هستند و به خوبی به فروش می رسند. اما در میان شاسی بلندها نیز برخی از خودروها مانند سدان ها قابل اعتمادتر از بقیه هستند.

2. آئودی Q3

در میان SUV های لوکس و کوچک، ب ام و X1 بسیار کاربردی و لوکس ظاهر شده و اسپورت بودن آن باعث می شود تا جایگزین فوق العاده ای برای یک سدان در این سطح باشد. این خودرو از هر دو موسسه «جی دی پاور» و کانسیومر ریپورت نرخ متوسط را کسب کرده است.

قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 کدامند؟

آئودی Q3 یک شاسی بلند بر پایه سدان A3 ساخته شده و در رانندگی بسیار سرگرم کننده به شمار می آید. در این خودرو شاهد فضای بیشتر برای سر، فاصله زیاد کف تا زمین و محفظه بار بزرگتر نسبت به سدان هستیم. فضای درونی خودرو با سلیقه مشتریان بازارهای لوکس همخوانی دارد. ضریب اعتمادپذیری این خودرو از نگاه کانسیومر ریپورت متوسط و از طرف «جی دی پاور» بالاترین امتیاز را دارد.

5. ب ام و X3

قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 کدامند؟


اگر شما خودرویی با خدمات پس از فروش گسترده را در اختیار بگیرید، شاید ضریب اعتماد خودرو به چشم نیاید، اما اگر این آپشن را از خودروی خریداری شده خود حذف کنید و به هزینه تعمیر در خودروهای لوکس فکر کنید، ضریب اطمینان و کارکرد تک تک اجزا اهمیت می یابد. بر اساس مجموع داده های حاصل از موسسه تحلیلی کانسیومر ریپورت (بر اساس بررسی های کاربران) و شرکت تحقیقاتی JD پاور (بر پایه تجربیات بیش از 37000 نفر از صاحبان خودرو در سه سال اول استفاده از آن) گروه کارشناسی موتور 1 موفق به اعلام SUV های لوکس و قابل اعتماد موجود در بازار شدند. در این فهرست لوکس های قدبلند و قابل اعتماد 2018 در جهان را ببینید.

یک ب ام و X3 کامپکت در میان SUV – کراس ها بهترین جایگزین برای یک سدان سری ۳ اسپورت قابل احترام است. با این وجود کانسیومر ریپورت یک امتیاز کلی متوسط و «جی دی پاور» کمی بالاتر از متوسط را به دلیل قدرت بالای ترابری این . خودرو داده اند.

قابل اعتمادترین شاسی بلندهای لوکس 2018 کدامند؟


برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید