0

اخبار روز / علم و فناوری

نرم‌افزار ضدویروس بروزرسانی ویندوز ۱۰ را مختل کرد + ترکیه با چنگیز و توسون مقابل ایران – تجهیزات شبکه آروین

می 31, 2018 در 2:39 ق.ظ توسط

خبرگزاری مهر: همزمان با عرضه بروزرسانی آوریل سال ۲۰۱۸ برای ویندوز ۱۰ بسیاری از کاربران از عدم امکان نصب فایل های بروزرسان به خاطر ناسازگاری آنها با یک نرم افزار ضدویروس خبر داده اند
در ادامه سه گزینه انتخابی برای کاربر نمایش داده می شود که با انتخاب هر یک از آنها کاربر یا به صفحه اصلی ویندوز ۱۰ بدون نصب بروزرسانی برمی گردد یا نسخه هایی ساده سازی شده از ویندوز بدون آیکون های اصلی نمایش داده می شود.

خبرگزاری مهر: همزمان با عرضه بروزرسانی آوریل سال ۲۰۱۸ برای ویندوز ۱۰ بسیاری از کاربران از عدم امکان نصب فایل های بروزرسان به خاطر ناسازگاری آنها با یک نرم افزار ضدویروس خبر داده اند.

اما این بار کاربران نرم افزار ضدویروس Avast می گویند برای نصب بروزرسانی ویندوز ۱۰ مشکلات جدی دارند و در زمان انجام این کار اختلالاتی در عملکرد ویندوز به وجود می آید و بعد از نمایش یک صفحه آبی از کاربر خواسته می شود تا ابتدا زبان صفحه کلید را انتخاب کند.

مایکروسافت و Avast فعلا در حال بررسی موضوع هستند، اما مایکروسافت فعلا و به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه مشکلی نصب به روزرسانی های آوریل ۲۰۱۸ را بر روی رایانه های مجهز به ضدویروس مذکور ناممکن کرده است. البته یک راه حل ساده برای این مشکل پاک کردن ضدویروس مذکور از روی رایانه، به روز کردن ویندوز ۱۰ و سپس نصب مجدد Avast بر روی رایانه است.

پیش از این خبرهایی از ناسازگاری ویندوز ۱۰ با برخی سخت افزارهای تولیدی شرکت اینتل منتشر شده بود و البته دو طرف با همکاری یکدیگر مشکل یادشده را حل کرده بودند.

——————-

ورزش سه: تیم ملی فوتبال ایران که مشغول آماده‌سازی در راه جام جهانی است، از بعد از یک هفته تمرین در کمپ اختصاصی باشگاه بشیکتاش، از ساعت 22:45 امشب در ورزشگاه باشاک‌شهیر فاتح تریم استانبول دیداری تدارکاتی مقابل ترکیه برگزار می‌کند
حضور چنگیز اوندر، ستاره جوان رم و جنک توسون، مهاجم اورتون انگلیس و همچنین محمد توپال، کاپیتان تیم ملی ترکیه در ترکیب این تیم برابر ایران از نکات قابل توجه این مسابقه است.

سرکان کرینتلی، کاهان آیهان، چاغلار سویونجی، شنر اوزبایراکلی، حسن علی کالدریم، محمد توپال، اوکای یوکوشلو، امره آکبابا، چنگیز اوندر، یوسف یازیجی و جنک توسون 11 بازیکنی هستند که ترکیب تیم ملی ترکیه مقابل ایران را تشکیل می‌دهند.

ورزش سه: تیم ملی فوتبال ایران که مشغول آماده‌سازی در راه جام جهانی است، از بعد از یک هفته تمرین در کمپ اختصاصی باشگاه بشیکتاش، از ساعت 22:45 امشب در ورزشگاه باشاک‌شهیر فاتح تریم استانبول دیداری تدارکاتی مقابل ترکیه برگزار می‌کند.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید