0

اخبار ورزشی / دانش و فن آوری

مدافع یوونتوس و حمایت از لیورپول برابر رئال + نگاه نزدیک دیجیاتو به قابلیت‌های جدید جیمیل [تماشا کنید] – دیجیاتو – تجهیزات شبکه آروین

می 27, 2018 در 2:34 ق.ظ توسط

ورزش سه: پدر جورجو کیه لینی، مدافع باتجربه یوونتوس تاکید کرد فرزندش امشب طرفدار لیورپول خواهد بود.

کیه لینی از جمله بازیکنانی بود که در دقایق پایانی دیدار برگشت رئال مادرید و یوونتوس به شدت به تصمیمات داوری معترض بود و حتی لب خوانی نشان می داد او اتهام دریافت رشوه را به میکل اولیور زده است

کیه لینی از جمله بازیکنانی بود که در دقایق پایانی دیدار برگشت رئال مادرید و یوونتوس به شدت به تصمیمات داوری معترض بود و حتی لب خوانی نشان می داد او اتهام دریافت رشوه را به میکل اولیور زده است. حالا پدر کیه لینی تایید کرد فرزندش امشب در فینال طرفدار لیورپول خواهد بود.

ورزش سه: پدر جورجو کیه لینی، مدافع باتجربه یوونتوس تاکید کرد فرزندش امشب طرفدار لیورپول خواهد بود.

مدافع یوونتوس و حمایت از لیورپول برابر رئال

فابیو کیه لینی گفت: “وقتی بازی با یک روند برابر در حال جریان است، یک پنالتی مشکوک باعث ناراختی شما خواهد شد و شما چنین واکنشی را در رفتار جیجی بوفون هم دیدید.

از نتیجه بازی فینال خبردار خواهم شد اما به هر حال این دیدار توجه من را خیلی جلب نمی کند. البته من و جورجو هر 2 لیورپول را تشویق خواهیم کرد. من فکر می کنم رئال مادرید خیلی شبیه یوونتوس نیست زیرا ما همیشه قهرمان هستیم.”

——————-

هفت سال از آخرین بروزرسانی بزرگ جیمیل می گذرد و این سرویس با طراحی جدیدش توانسته جانی تازه بگیرد
جیمیل با قابلیت‌های جدیدش، به همان اندازه که در وقت کاربر صرفه‌جویی می‌کند به همان اندازه نیز نیاز او برای باز کردن تب‌های بیشتر مرورگر و استفاده از بقیه سرویس‌های گوگل را کاهش می‌دهد؛ تقریبا همه‌چیز در محیط تازه جیمیل فراهم شده است. در این ویدیو به تغییرات جدید جیمیل و نحوه کار با قابلیت های جدید آن خواهیم پرداخت.

هفت سال از آخرین بروزرسانی بزرگ جیمیل می گذرد و این سرویس با طراحی جدیدش توانسته جانی تازه بگیرد. در جیمیل جدید گوگل نگاه ویژه‌ای به امنیت سرویس خود داشته، تعامل بیشتری بین این کلاینت ایمیل و دیگر سرویس‌های زیر مجموعه‌اش برقرار کرده و در کنار آن‌ها مدیریت ایمیل‌ها هم راحت‌تر شده‌اند.

پاسخ دهید