0

دانش و فن آوری

واحد تحقیقاتی گوگل جای خود را به Google‌ AI خواهد داد – دیجیاتو – تجهیزات شبکه آروین

می 17, 2018 در 2:42 ق.ظ توسط

ساندار پیچای در جریان کنفرانس گوگل I/O سال قبل اعلام نمود که در کنار محصولات و ویژگی‌های یادگیری ماشینی، تمام تلاش‌های این کمپانی را در یکدیگر قرار داده و یک تیم قوی و کامل را با نام Google

با اینکه Google.ai و Google AI تنها یک نقطه با یکدیگر تفاوت دارند اما به غیر اسامی‌شان، امسال تلاش شده تا تیم جدید شامل گروه‌های نوآور بیشتری شده و به مسائل مهمتری بپردازد. برای مثال تیم یاد شده جایگزین واحد تحقیقاتی قبلی این شرکت (Google Research) خواهد شد و پروژه‌های این تیم را نیز ادامه خواهد داد.

در واقع ساکنین مانیتین ویو تلاش کرده‌اند که تمامی پژوهش‌های پیشرفته در زمینه هوش مصنوعی نظیر پژوهش‌های سلامتی، بینایی ماشینی، Auto ML و … را کنار یکدیگر جمع آورند تا بتوانند از دستاورد‌هایشان در پیشبرد همزمان یکدیگر و پروژه‌های مشابه بهره ببرد.

«ما در این قسمت، سعی می‌کنیم تحقیقاتی انجام دهیم که پیشرفت‌های شگرفی را در حوزه‌ هوش مصنوعی ممکن سازد. برای مثال سعی می‌کنیم هوش مصنوعی را در محصولات و حوزه‌ها وارد کنیم و حتی ابزاری توسعه دهیم تا مطمئن شویم همه می‌توانند به هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند. به همین خاطر ما وب سایت Google AI گسترش دادیم و تمامی رسانه‌های واحد تحقیقاتی قبلی خود را به این نام تغییر داده‌ایم »

ساندار پیچای درباره‌ی Google AI گفت:

ساندار پیچای در جریان کنفرانس گوگل I/O سال قبل اعلام نمود که در کنار محصولات و ویژگی‌های یادگیری ماشینی، تمام تلاش‌های این کمپانی را در یکدیگر قرار داده و یک تیم قوی و کامل را با نام Google.ai به ارمغان آورده است. حال امسال او خاطر نشان کرده که ساکنین مانتین ویو قصد دارند که یک تیم قوی و خلاقتری نسبت به قبل تشکیل داده و آن را Google AI بنامند.

پاسخ دهید