0

توپ و تور / علم و فناوری

ادغام بخش تولید کامپیوتر‌های لنوو و فوجیتسو + گاردینی: عبادی‌پور مهم‌ترین بازیکن دیدار فینال بود – تجهیزات شبکه آروین

می 9, 2018 در 2:52 ق.ظ توسط

وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: سال گذشته میلادی، شرکت چینی لنوو از ادغام بخش تولید کامپیوترهای شخصی خود با فوجیتسوی ژاپن خبر داده بود و حالا این ادغام بالاخره به مراحل نهایی رسیده است
آن‌طور که از شواهد امر پیداست همچنان کامپیوترهای شخصی جدید فوجیتسو با برند این شرکت ژاپنی روانه بازار خواهند شد اما در صورتی که پس از این برچسبی نظیر A Lenovo Company را روی بدنه این محصولات مشاهده کردید تعجب نکنید. فوجیتسو همچنان خدمات پس از فروش را برای این کامپیوترهای شخصی ارائه می‌دهد.

این ادغام، مجموعه‌ای از توافقات را هم میان لنوو و فوجیتسو به همراه داشته است که از جمله آن‌ها می‌توان به همکاری در بخش تولید، توزیع، ثبت برند، تحقیق و توسعه اشاره کرد.

فوجیتسو دومین تولیدکننده بزرگ کامپیوترهای شخصی به حساب می‌آید که توسط لنوو خریداری شده است. لنوو پیش از این در سال 2005 میلادی بخش تولید کامپیوترهای شخصی IBM را نیز خریداری کرده بود.

وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: سال گذشته میلادی، شرکت چینی لنوو از ادغام بخش تولید کامپیوترهای شخصی خود با فوجیتسوی ژاپن خبر داده بود و حالا این ادغام بالاخره به مراحل نهایی رسیده است.

در قالب اجرای طرح ادغام بخش تولید کامپیوترهای شخصی لنوو و فوجیتسو، حالا لنوو 51 درصد از سهام Fujitsu PC را در اختیار دارد. بانک ژاپن نیز 5 درصد از سهام را مالک شده و بالاخره 44 درصد سهام برای فوجیتسو باقی مانده است.

ادغام بخش تولید کامپیوتر‌های شخصی لنوو و فوجیتسو

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال اسکرا بوهاتوف که از حضور میلاد عبادی‌پور، ملی پوش ایرانی در لیگ والیبال لهستان سود می‌برد در بازی دوم فینال با نتیجه 3 بر یک زاکسا را شکست داد و عنوان قهرمانی پلاس لیگا را از آن خود کرد
میلاد عبادی‌پور در این دیدار به صورت ثابت برای اسکرا بازی کرد و با کسب 17 پوئن، امتیازآورترین بازیکن تیمش بود. او بعد از «سم درو» ستاره بلژیکی زاکسا که 20 امتیاز به دست آورد، امتیازآورترین بازیکن زمین بود ولی باارزش‌ترین بازیکن میدان انتخاب نشد!

عبادی‌پور در چند روز‌‌ آینده به اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال اضافه خواهد شد.

اسکرا در بازی فینال، تیمی را شکست داد که در تمام طول فصل با هدایت آندره‌آ گاردینی صدرنشین لیگ بود.

گاردینی ادامه داد: عبادی پور، فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و شاید مهم‌ترین بازیکن دیدار فینال بود.

گاردینی 52 ساله که 3 عنوان قهرمانی جهان و مدال طلای المپیک به همراه 6 قهرمانی لیگ جهانی و یک مدال طلای اروپا را در دهه 90 با تیم ملی ایتالیا در اختیار دارد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد عملکرد میلاد عبادی‌پور اظهار داشت: او بازیکن سطح بالایی است.

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال اسکرا بوهاتوف که از حضور میلاد عبادی‌پور، ملی پوش ایرانی در لیگ والیبال لهستان سود می‌برد در بازی دوم فینال با نتیجه 3 بر یک زاکسا را شکست داد و عنوان قهرمانی پلاس لیگا را از آن خود کرد.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید