0

اخبار روز / علم و فناوری

برنامه برانکو برای نقل و انتقالات پرسپولیس + اپل از فروش آیفون ۱۰ راضی نیست – تجهیزات شبکه آروین

می 8, 2018 در 2:20 ق.ظ توسط

خبرگزاری مهر: باشگاه پرسپولیس با توجه به حکم کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال نمی‌تواند در فصل نقل و انتقالاتی تابستان سال جاری شرکت کند

برای اینکه جا برای این جوانان باز شود طبیعتا برانکو ناچار است برخی از بازیکنان جوان سال گذشته که به سن بزرگسالی رسیده اند را از ترکیب سرخپوشان کنار بگذارد تا جا برای جوانان جدید باز شود.

خبرگزاری مهر: باشگاه پرسپولیس با توجه به حکم کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال نمی‌تواند در فصل نقل و انتقالاتی تابستان سال جاری شرکت کند. با این حال تلاش هایی که طی ماه های گذشته صورت گرفته این امیدواری را برای سرخپوشان به وجود آورده که این محرومیت برداشته شود.

هر چند شانس بخشش محرومیت پرسپولیس زیاد عنوان شده است، با این حال برانکو ایوانکوویچ نمی خواهد سهمیه بزرگسالان خود را بطور کامل پر کند تا در نیم فصل آینده برای جذب بازیکن مدنظرش دچار مشکل شود.

با این حال هنوز مشخص نیست که دادگاه بین المللی ورزش محرومیت سرخپوشان از فصل نقل و انتقالات را برخواهد داشت یا سرخ ها همچنان محروم هستند. از این رو کادر فنی پرسپولیس ناچار است تا صدور حکم قطعی توسط دادگاه بین المللی ورزش با بازیکنان فعلی به کار خود ادامه دهد.

ضمن اینکه امید عالیشاه در لیست بزرگسالان فصل آینده پرسپولیس حضور دارد و قرار است برای این تیم در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.

از این رو سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد چند بازیکن جوان را همچون سال های گذشته از امیدهای این باشگاه در اختیار بگیرد و بهترین ها را جایگزین بازیکنان جوان خود در لیست فصل آینده سرخپوشان اضافه کند.

——————-

وبسایت دیجیکالامگ – امیرحسین میرزایی: معمولا زمانی که یک آیفون جدید عرضه می‌شود، کسانی که آن را پیش‌خرید نکرده‌اند، مجبور هستند تا یکی دو ماهی برای تولید مدل‌های جدید صبر کنند؛ طوری که اگر در هفته‌های اول عرضه‌ی یک آیفون جدید، آن را سفارش دهید، با تاخیر آن را دریافت می‌کنید
گزارش منتشر شده می‌گوید که اپل حتی روند تولید آیفون ۱۰ را کاهش داده است. اپل انتظار داشته در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۸ بتواند ۱۴ میلیون دستگاه آیفون ۱۰ بفروشد، ولی این اتفاق نیافتاده است و به همین دلیل، اپل سفارش کمتری برای تامین کننده‌های خود ثبت کرده است.

بر اساس گزارشی که شرکت آماری Fast Company منتشر کرده است، اپل نتوانسته است به اهدافی که برای فروش آیفون ۱۰ مشخص کرده بود، برسد و از میزان فروش آیفون ۱۰ ناراضی است.

وبسایت دیجیکالامگ – امیرحسین میرزایی: معمولا زمانی که یک آیفون جدید عرضه می‌شود، کسانی که آن را پیش‌خرید نکرده‌اند، مجبور هستند تا یکی دو ماهی برای تولید مدل‌های جدید صبر کنند؛ طوری که اگر در هفته‌های اول عرضه‌ی یک آیفون جدید، آن را سفارش دهید، با تاخیر آن را دریافت می‌کنید. با این حال، این اتفاق برای آیفون ۱۰ یا همان iPhone X روی نداد. افراد در ابتدا تصور کردند که شاید اپل توانسته است تولید خود را بالا ببرد، ولی به نظر می‌رسد که خبری از تسریع خط تولید آیفون ۱۰ نبوده، بلکه تقاضا برای این گوشی‌ها پایین بوده است.

شایعات می‌گویند که اپل امسال سه آیفون جدید معرفی خواهد کرد که یکی از آن‌ها حتی قیمتی بیشتر از ۱۰۰۰ دلار دارد؛ نمی‌دانیم اپل چه برنامه‌ای برای فروش یک گوشی با چنین قیمتی دارد؛ مخصوصا که انتظارات آن‌ها از آیفون ۱۰ برآورده نشده‌اند.

اپل حتی روند تولید آیفون ۱۰ را کاهش داده است.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید