0

اخبار ورزشی / علم و فناوری

انتشار به روزرسانی ویندوز ۱۰ به تعویق افتاد + الریانی‌ها آماده جدال حساس با العین – تجهیزات شبکه آروین

آوریل 18, 2018 در 2:10 ق.ظ توسط

خبرگزاری ایسنا: طبق گزارش های منتشر شده، انتشار به روزرسانی نسخه بهاره ویندوز ۱۰ مایکروسافت تحت تاثیر کشف یک حفره امنیتی به تعویق افتاده است
به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت تک کرانچ، از آنجایی که شرکت مایکروسافت هیچ وقت برای عرضه به روزرسانی و نسخه های جدید محصولات و سرویس های خود تاریخ و روز دقیقی را مشخص و اعلام نمی کرد، مشکلی از این جهت برای کار کردن روی نسخه بهاره به روز رسانی ویندوز ۱۰ نخواهد داشت.

گمانه زنی‌ها حاکی از آن است که پس از آنکه این غول تکنولوژی آمریکایی یک باگ و مشکل احتمالا امنیتی را در این نسخه کشف کرد، تصمیم گرفت که انتشار آن را فعلا به عقب بیندازد تا سر فرصت روی برطرف کردن آن کار کند.

خبرگزاری ایسنا: طبق گزارش های منتشر شده، انتشار به روزرسانی نسخه بهاره ویندوز ۱۰ مایکروسافت تحت تاثیر کشف یک حفره امنیتی به تعویق افتاده است.

این در حالیست که بسیاری از کاربران ویندوز ۱۰ در انتظار عرضه زودهنگام این نسخه جدید بودند و حالا با انتشار این خبر، اندکی ناخشنود شده‌اند. البته باید بدانند که مایکروسافت به خاطر افزایش ضریب ایمنی و حفاظت از اطلاعات کاربرانش این کار را انجام داده، بنابراین قابل اقدام این شرکت قابل تقدیر است.

برآورد می شود این به روزرسانی تا پیش از کنفرانس مخصوص توسعه دهندگان مایکروسافت تحت عنوان بیلد، در اختیار عموم کاربران ویندوز ۱۰ قرار گیرد.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که این مشکل تنها یک باگ معمولی نبوده بلکه به احتمال زیاد شامل یک حفره امنیتی بوده که موجب شد مایکروسافت انتشار نسخه بهاره به رورسانی ویندوز ۱۰ خود را به تعویق و تاخیر بیندازد.

——————-

ورزش سه: شاگردان میشل لادروپ آماده پیروزی مقابل العین و صعود به مرحله بعد می شوند.

 تیم سرخپوش قطری پس از شکست مقابل استقلال در لیگ قهرمانان، حالا شانس کمتری برای صعود به مرحله بعد دارد اما آن ها خود را آماده میکنند تا برابر العین پیروز شده و جواز صعود را کسب کنند

 تیم سرخپوش قطری پس از شکست مقابل استقلال در لیگ قهرمانان، حالا شانس کمتری برای صعود به مرحله بعد دارد اما آن ها خود را آماده میکنند تا برابر العین پیروز شده و جواز صعود را کسب کنند. در روزهای اخیر، الریانی ها تمرینات خود را به شکل منظم برگزار میکنند تا آمادگی بالایی برای این دیدار حساس داشته باشند.

در چند روز آینده نیز تمرینات الریان زیر نظر کادرفنی و با تمام نفرات برگزار میشود تا شاگردان لادروپ آماده بازی حساس با العین شوند؛ دیداری که دومین تیم صعود کننده از گروه سوم پس از استقلال را مشخص خواهد کرد.
تیم الریان در بازی که در ورزشگاه جاسم بن حمد برگزار میشود راهی جز پیروزی ندارد و باید در آن ۳ امتیاز را به دست آورند.

آن ها همچنین قصد دارند جانشین خوبی برای عبدالرزاق بازیکن مراکشی شان پیدا کنند، ستاره ای که با مصدومیت روبرو شده و تا پایان فصل قادر به همراهی نخواهد بود.

ورزش سه: شاگردان میشل لادروپ آماده پیروزی مقابل العین و صعود به مرحله بعد می شوند.

این دیدار روز دوشنبه و به میزبانی الریان برگزار میشود. سایت رسمی این باشگاه در خبری اعلام کرد که تمرینات اخیر این تیم در ورزشگاه اختصاصی ریان برگزار میشود و محور تمرینات کارهای فنی و ترکیبی هستند.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید