0

اخبار روز / دانش و فن آوری

ضبط مکالمات اسکایپ با حالت Content Creators آسان تر از همیشه خواهد شد – دیجیاتو + کشف تجهیزات جنگی و مهمات در خاش – تجهیزات شبکه آروین

آوریل 8, 2018 در 1:56 ب.ظ توسط

اسکایپ بالاخره و بعد از 15 سال از قابلیت ضبط مکالمات برخوردار می شود

ابزاری که نام بردیم در کنار بسیاری از محصولات دیگر سال هاست که امکان ضبط مکالمات اسکایپ را برایتان فراهم می کنند اما به نظر می رسد که مایکروسافت حالا به دنبال راه ساده تری برای این کار می گردد.

حالت Content Creators که به طور اختصاصی برای ویدیو بلاگرها و استریمرها طراحی شده، به آنان این امکان را می دهد که مکالمات خود را در سرویس هایی مثل یوتوب یا توییچ استریم کرده و حتی فایل های صوتی مکالمات را به ادوبی پرمیر پرو منتقل و ویرایش نمایند.

با اضافه شدن حالتی به نام Content Creators به کلاینت دسکتاپ اسکایپ، کاربران مک و ویندوز می توانند از طریق ایجاد تعامل میان این اپلیکیشن و نرم افزارهای شخص ثالث به ضبط مکالمات خود بپردازند.

اسکایپ بالاخره و بعد از 15 سال از قابلیت ضبط مکالمات برخوردار می شود. مطابق گزارشات جدید، تیم اسکایپ به زودی راه ساده ای برای ضبط مکالمات در اختیار کاربران قرار می دهد که البته در این راه از اپلیکیشن های شخص ثالثی مثل Xsplit، Wirecast و Vmix کمک خواهد گرفت.

اسکایپ قرار است که از این تعامل با اپلیکیشن های شخص ثالث در نمایشگاه NAB پرده برداری کند که هفته آینده در لاس وگاس آمریکا برگزار خواهد شد. مطابق گزارشات، به نظر می رسد که حالت Content Creators تا پایان تابستان در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

——————-

خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف مقادیری سلاح و مهمات و دستگیری 3 نفر در شهرستان خاش خبرداد
سردار محمد قنبری، اظهارداشت: ماموران انتظامی شهرستان خاش در بازرسی از یک منزل ۹ قبضه نارنجک جنگی، ۳ قبضه کلت، یک دستگاه دوربین دید در شب، یک قبضه سلاح تک تیرانداز؛ یک قبضه برنو؛ آنتن بی سیم کوله‌ای و خشاب ام ۱۶ کلاشینکف کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در خاتمه گفت: در این عملیات، یک دستگاه کامپیوتر خانگی، یک جفت پلاک خودرو و یک دستگاه خودرو ۴۰۵ توقیف و در این رابطه ۳ نفر نیز دستگیر شدند.

خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف مقادیری سلاح و مهمات و دستگیری 3 نفر در شهرستان خاش خبرداد.

برچسب‌ها

پاسخ دهید