0

اخبار روز / علم و فناوری

حمله اسرائیل به سوریه با چراغ سبز جورج دبلیو بوش + شفر: می‌خواهم سفیر فوتبال ایران باشم – تجهیزات شبکه آروین

مارس 28, 2018 در 1:58 ب.ظ توسط

خبرگزاری ایسنا: در حالیکه چند روز پیش رژیم صهیونیستی رسما اعتراف کرد که در سال 2007 اقدام به بمباران تاسیسات هسته‌ای الخبیر سوریه کرده است، یک روزنامه در این رژیم فاش کرد که این حمله با چراغ سبز جورج دبیلو
 به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، روزنامه اورشلیم پست گزارش کرد: جرج دبیلو بوش رییس‌جمهور اسبق آمریکا و ایهود اولمرت نخست‌وزیر سابق اسرائیل بعد از این حمله نشستی با یکدیگر در اقامتگاه خصوصی بوش در کاخ سفید داشتند و هر دوی آنها در این نشست نابودی این تاسیسات هسته‌ای سوریه را جشن گرفتند.

در همین راستا بوش به المرت گفت: فکر نمی‌کردم تو جرات انجام این کار را داشته باشی. اما اولمرت در پاسخ به او یادآوری کرد: قبلا به تو گفته بودم که این کار را انجام خواهد داد.

خبرگزاری ایسنا: در حالیکه چند روز پیش رژیم صهیونیستی رسما اعتراف کرد که در سال 2007 اقدام به بمباران تاسیسات هسته‌ای الخبیر سوریه کرده است، یک روزنامه در این رژیم فاش کرد که این حمله با چراغ سبز جورج دبیلو. بوش رییس‌جمهور اسبق آمریکا صورت گرفته بود.

بر اساس این گزارش، بوش در یک کتاب خاطراتش نیز که در سال 2010 منتشر شد، گفته بود که پیش از نابودی این تاسیسات درباره اطلاعات مربوط به آن با اولمرت صحبت کرده بود.

همچنین در این نشست رییس‌جمهور اسبق آمریکا به شوخی به اولمرت این مساله را که قدش از او بلندتر است، به رخ کشیده و بعدا این دو نفر عکسی نمادین بر سر این موضوع در حالیکه پشت به پشت هم گذاشته بودند، انداختند و بعدا جرج بوش در زیر این عکس نوشته است: “من پشت تو را دارم!”

——————-

خبرگزاری میزان: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، وینفرد شفر که به همراه سیدرضا افتخاری امروز (دوشنبه) دیداری با مسعود سلطانی‌فر داشت، در این دیدار با تبریک سال نو به وزیر ورزش و جوانان از مردم ایران قدردانی کرد و از تهران به‌عنوان پایتختی زیبا نام برد که مردمان بسیار مهربان، فرهنگی و فهیم دارد
خبرگزاری میزان: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان، وینفرد شفر که به همراه سیدرضا افتخاری امروز (دوشنبه) دیداری با مسعود سلطانی‌فر داشت، در این دیدار با تبریک سال نو به وزیر ورزش و جوانان از مردم ایران قدردانی کرد و از تهران به‌عنوان پایتختی زیبا نام برد که مردمان بسیار مهربان، فرهنگی و فهیم دارد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: متأسفانه در سال‌های گذشته تبلیغات منفی علیه ایران، مردم و فرهنگش باعث شده است که واقعیت‌ها به جهان منکس نشود، اما من به دوستانم توصیه کرده‌ام که به ایران سفر کنند و خودشان از نزدیک شاهد زیبایی‌های این کشور و میهمان‌دوستی مردمانش باشند.

وی با بیان این مطلب که 50 سال در فوتبال فعال است و 32 سال آن را به‌عنوان مربی در این رشته فعالیت کرده است، گفت: می‌خواهم سفیر فوتبال ایران باشم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین به ارتباط دوستانه بازیکنان و مربیان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اشاره کرد و اظهار داشت: فارغ از نتایج دربی‌ها، بازیکنان هر دو تیم رفتار دوستانه‌ای دارند و واقعیت این است که همه ما برای موفقیت سخت کار می‌کنیم.

شفر نتایج رقم خورده در استقلال را شروع کار در یک دوره جدید توصیف کرد و افزود: برای رسیدن به این مرحله، نشست‌های بسیار خوبی با هیئت مدیره باشگاه داشتیم که هماهنگی‌های لازم انجام شود تا بتوانیم این تیم را به موفقیت برسانیم.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید