0

اخبار ورزشی / دانش و فن آوری

مشکل سازی سانچس برای منچستر یونایتد + بعد از رسوایی در اوبر، تراویس کالانیک مدیر عاملی یک کمپانی دیگر را برعهده می گیرد – دیجیاتو – تجهیزات شبکه آروین

مارس 25, 2018 در 2:18 ق.ظ توسط

خبرگزاری فارس: روزنامه سان انگلیس خبر داد که آلکس سانچس، مهاجم شیلیایی منچستر یونایتد خریدهای جدید شیاطین سرخ را در تابستان پیش رو به تعویق انداخته و دچار مشکل کرده است

مسئولان باشگاه منچستر یونایتد چهره های جدیدی را برای جذب آنها در تابستان مشخص کردند اما سانچس باعث شده است تا شیاطین سرخ در جذب آنها دچار مشکل شود. مدیر برنامه های این بازیکنان جدید، دستمزد نجومی سانچس را بهانه ای قرار دادند و به دنبال کسب مبالغی نجومی برای انتقال موکلشان به این تیم هستند.

خبرگزاری فارس: روزنامه سان انگلیس خبر داد که آلکس سانچس، مهاجم شیلیایی منچستر یونایتد خریدهای جدید شیاطین سرخ را در تابستان پیش رو به تعویق انداخته و دچار مشکل کرده است.

سانچس در زمستان گذشته از آرسنال به منچستر یونایتد منتقل شد و او با کسب سالیانه ۲۳ میلیون پوند دستمزد، پردرآمدترین بازیکن منچستر و لیگ جزیره است.

——————-

بعد از اجبار به رها کردن مقام مدیر عاملی کمپانی اوبر در ماه ژوئن سال گذشته و جایگزینی دارا خسروشاهی، تراویس کالانیک برای به سدت گرفتن سکان هدایت یک کمپانی تازه آماده می شود
کالانیک ضمن تایید این خبر اعلام کرده که کمپانی جدیدش بر توسعه دوباره خرده فروشی ها، پارکینگ ها و املاک صنعتی مخروبه متمرکز است و املاک و مستغلاتی به ارزش بیش از 10 تریلیون دلار وجود دارد که باید برای عصر دیجیتالی، در آنها بازنگری شود.

سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری کالانیک، تنها 10 درصد از ثروت کل وی را شامل می شود. هنگام فروش سهام اوبر به سافت‌بانک ژاپن، کالانیک تمام سهام خود به ارزش 1.4 میلیارد دلار را فروخت. هزینه قرارداد خرید کمپانی City Storage Systems هم از فروش همین سهام تامین شده است.

مدیرعامل پیشین اوبر اخیراً در بیانیه ای تازه، خبر از خرید کمپانی City Storage Systems به ازای 150 میلیون دلار داده است و قصد دارد خودش را به عنوان مدیرعامل این کمپانی فعال در زمینه املاک و مستغلات منصوب کند.

بعد از اجبار به رها کردن مقام مدیر عاملی کمپانی اوبر در ماه ژوئن سال گذشته و جایگزینی دارا خسروشاهی، تراویس کالانیک برای به سدت گرفتن سکان هدایت یک کمپانی تازه آماده می شود.

برچسب‌ها

پاسخ دهید