0

اخبار روز / دانش و فن آوری

سامان قدوس در ترکیب استرشوند برابر آرسنال + اینتل جایزه کشف حفره های امنیتی مشابه باگ Spectre را افزایش داد – دیجیاتو – تجهیزات شبکه آروین

فوریه 26, 2018 در 1:24 ب.ظ توسط

ورزش سه: در یکی از مهم‌ترین بازی‌های دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا تیم استرشوند که با قرار گرفتن در رده دوم گروه J به این مرحله راه یافت، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در ورزشگاه یامت‌کرافت آرنا میزبان آرسنال انگلیس، تیم صدرنشین گروه H خواهد بود
 

اوسترشوند: کیتا، موکیبی، پاپاجیانوپولوس،پترسون، ویدگرن، ادواردز، نوری، منصاح، سِما، قدوس، گرو

ورزش سه: در یکی از مهم‌ترین بازی‌های دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا تیم استرشوند که با قرار گرفتن در رده دوم گروه J به این مرحله راه یافت، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در ورزشگاه یامت‌کرافت آرنا میزبان آرسنال انگلیس، تیم صدرنشین گروه H خواهد بود.

قدوس در فصل اخیر لیگ آلسونسکان سوئد ۸ گل زد و به‌عنوان موثرترین بازیکن استرشوند معرفی شد که امید اول گلزنی تیمش در دیدار امشب برابر آرسنال نیز محسوب می‌شود.

سامان قدوس که با وجود پیشنهادهای زیاد از تیم‌های لالیگا و سری آ ایتالیا، قراردادش با استرشوند را تمدید کرد و در مرحله گروهی لیگ اروپا دو گل برای این تیم به ثمر رساند و یک پاس گل داد، در ترکیب امشب مقابل آرسنال حضور دارد تا حساس‌ترین بازی دوران فوتبالش را انجام دهد.

آرسنال: اوسپینا، بیرین، چمبرز، مصطفی، مونرئال، الننی، مایتلند نیلز، ایووبی، میخیتاریان، اوزیل، ولبک

——————-

شکی نیست که کمپانی اینتل از بابت گستردگی و عمق خطر باگ های امنیتی Meltdown و Spectre کاملاً غافلگیر شد، اما این چیپ ساز بزرگ آمریکایی تلاش دارد با استفاده از تخصص توسعه دهندگان مستقل هر چه سریع تر نقص های مورد بحث و موارد مشابه با آنها را به شکل کامل و در همه ابعاد رفع نماید
شکی نیست که کمپانی اینتل از بابت گستردگی و عمق خطر باگ های امنیتی Meltdown و Spectre کاملاً غافلگیر شد، اما این چیپ ساز بزرگ آمریکایی تلاش دارد با استفاده از تخصص توسعه دهندگان مستقل هر چه سریع تر نقص های مورد بحث و موارد مشابه با آنها را به شکل کامل و در همه ابعاد رفع نماید.

کمپانی اینتل وعده داده امنیت چیپ های تولیدی اش در سال ۲۰۱۸ به شکل چشمگیری ارتقا یابد، اما برنامه کشف باگ ها تا آخرین روز سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد یافت تا از این طریق احتمال روز بحران هایی چون مورد اخیر تا حد ممکن کاهش یابد.

در همین راستا این شرکت جایزه کشف حفره های امنیتی مرتبط یا مشابه با باگ Spectre را افزایش داده تا از این طریق متخصصین امنیتی بیشتری را وادار به کمک به خود نماید. بر این اساس از این پس یافتن هر باگ عمومی جایزه ای ۱۰۰ هزار دلاری را به دنبال خواهد داشت. یابنده باگ های مرتبط با کانال های جانبی همچون Spectre نیز ۲۵۰ هزار دلار دریافت خواهد کرد.

جایزه بیشتر برای کشف مواردی مشابه با باگ Spectre تنها به دلیل گستردگی و اهمیت آنها نیست، بلکه پیچیدگی این فرایندها و دشواری یافتن حفره ها نیز در این قبیل موارد بسیار بیشتر است.

پاسخ دهید