0

دانش و فن آوری / فوتبال

گوگل به خاطر مشکلات سخت افزاری نسل اول و دوم موبایل های پیکسل به دادگاه می رود – دیجیاتو + دلیل جالب منتفی شدن پیوستن کین به آرسنال – تجهیزات شبکه آروین

فوریه 13, 2018 در 9:12 ب.ظ توسط

در سال 2016 و مدت کوتاهی پس از عرضه موبایل های پیکسل و پیکسل اکس ال گوگل، کاربران از بروز مشکلاتی برای میکروفون دو دستگاه خبر دادند
حالا یک شرکت حقوقی کالیفرنیایی تصمیم به شکایت از گوگل به خاطر نسل نخست اسمارت فون های پیکسل گرفته و می گوید این کمپانی علی رغم آگاهی از مشکلاتی که به تجربه کاربری موبایل هایش آسیب می زدند، کماکان به فروش آنها ادامه داد و به همین خاطر، به دنبال دریافت غرامت است. این شرکت حقوقی می گوید که پس از این پرونده، گوگل را به خاطر مشکلات متعدد خانواده پیکسل 2 نیز به دادگاه می برد.

در سال 2016 و مدت کوتاهی پس از عرضه موبایل های پیکسل و پیکسل اکس ال گوگل، کاربران از بروز مشکلاتی برای میکروفون دو دستگاه خبر دادند. یکی از کارمندان گوگل طی آن زمان گفت که این مشکل به خاطر ترکی بسیار باریک در مدار مجتمع صوتی است.

این موضوع به صورت خاص برای بسیاری از کاربران دردسرساز شد؛ چون دقیقاً زمانی که فکر می کردید همه چیز به حالت عادی برگشته و میکروفون مثل روز اول خود کار می کند، مشکل مورد بحث دوباره و به صورت اتفاقی بروز می کرد. گوگل در آن زمان معتقد بود که کمتر از 1 درصد از دارندگان موبایل های پیکسل تحت تاثیر قرار گرفته اند و مشکل آنها نیز ماه ها بعد از خرید دستگاه آغاز شده

اگرچه گوگل بعداً تلاش کرد با بهبود دیوایس های خود، این مشکل را برطرف سازد و از تکرار آن جلوگیری کند، کاربرانی که از پیش پیکسل و پیکسل اکس ال را خریداری کرده بودند هیچ راه حلی پیش پای خود نمی دیدند جز تعویض دستگاه با استفاده از گارانتی گوگل. و عدم دسترسی به گارانتی، برای برخی دیگر دردسر ساز شد.

——————-

ورزش سه: هری کین در کودکی مورد توجه باشگاه آرسنال قرار گرفته بود اما به یک دلیل پیوستن او به جمع توپچی ها منتفی شد
 هری کین را در حال حاضر یکی از بهترین مهاجمان شماره 9 دنیا می دانند و برخی او را از این حیث بالاتر از سوارز و محمد صلاح نیز قرار می دهند.

ورزش سه: هری کین در کودکی مورد توجه باشگاه آرسنال قرار گرفته بود اما به یک دلیل پیوستن او به جمع توپچی ها منتفی شد.

لیام بریدی، مدیر سابق آکادمی فوتبال آرسنال در مورد کین به کوریره دلاسرا گفت:« ما این شانس را داشتیم تا هری کین را به آکادمی خودمان بیاوریم ولی او در کودکی چاق بود و بدن ورزشکاری نداشت. در نهایت تصمیم بر این شد تا او را جذب نکنیم و الان واضح است که تصمیمی اشتباه گرفتیم. او اکنون یکی از بهترین مهاجمان دنیاست و شایستگی هر تعریف و تمجیدی را دارد.»

کین که سال 2017 بالاتر از مسی بهترین گلزن دنیا شد، تاثیرگذارترین بازیکن تاتنهام محسوب می شود و به کابوسی برای آرسنال در دربی ها نیز تبدیل شده است. جالب اینکه ممکن بود سرنوشت برای او به گونه ای دیگر رقم بخورد و او اکنون پیراهن آرسنال را به تن می داشت.

دلیل جالب منتفی شدن پیوستن کین به آرسنال

پاسخ دهید