0

دانش و فن آوری / فوتبال

دستیار هوشمند رزومه لینکدین در دسترس کاربران Office 365 قرار گرفت – دیجیاتو + اکبری: کریمی آرامش خود را حفظ کند – تجهیزات شبکه آروین

فوریه 10, 2018 در 5:05 ق.ظ توسط

مایکروسافت برای یکپارچگی بیشتر سرویس لینکدین با نرم افزار Word، سال گذشته دستیار هوشمند جدیدی را با نام Resume Assistant معرفی کرد تا نوشتن رزومه را ساده تر کند و حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده، این دستیار هوشمند در دسترس کاربران آفیس 365 قرار گرفته است

هنوز مشخص نیست که Resume Assistant چه زمانی برای بقیه پلتفرم ها، کشورها و زبان ها می آید و مایکروسافت تنها به عبارت «ماه های آتی» بسنده کرده است. به کمک این دستیار هوشمند کاربران به صورت مستقیم می توانند از طریق ورد رزومه خود را بسازند، به این سرویس اجتماعی-تجاری منتقل کنند و آن را ویرایش نمایند.

بخش جالب تر Resume Assistant راهنمایی کردن کاربران برای نوشتن رزومه ها هست که با نشان دادن رزومه های مشابه به کاربر او را در توصیف بهتر کارش کمک می کند. همچنین دستیار لینکدین به کاربران پیشنهاد می دهد تا از چه کلماتی بهتر است استفاده کرده و با انتشار لیست های شغلی می گوید که کمپانی ها دقیقا به دنبال چه چیزهایی هستند.

مایکروسافت برای یکپارچگی بیشتر سرویس لینکدین با نرم افزار Word، سال گذشته دستیار هوشمند جدیدی را با نام Resume Assistant معرفی کرد تا نوشتن رزومه را ساده تر کند و حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده، این دستیار هوشمند در دسترس کاربران آفیس 365 قرار گرفته است.

البته برای استفاده از Resume Assistant فعلا محدودیت هایی وجود دارد؛ باید از مشترکین آفیس 365 باشید، ورد را روی زبان انگلیسی بگذارید و منطقه ویندوز هم یکی از کشورهای استرالیا، برزیل، کانادا، چین، هند، ژاپن، نیوزلند، سنگاپور، آفریقای جنوبی یا آمریکا باشد.

——————-

خبرگزاری مهر: یدالله اکبری پس از پیروزی سه بر صفر استقلال برابر سفیدرود رشت گفت: بازی خوبی را از استقلال شاهد بودیم
خبرگزاری مهر: یدالله اکبری پس از پیروزی سه بر صفر استقلال برابر سفیدرود رشت گفت: بازی خوبی را از استقلال شاهد بودیم. آنها هفته پیش مقابل ذوب آهن در لحظات پایانی شکست خوردند اما توانستند شرایط روحی و روانی خود را به ایده آل رسانده و در این دیدار بازی خوبی را ارائه داده و به پیروزی دست پیدا کنند.

اکبری در خصوص شرایط علی کریمی نیز اظهار داشت: او یکی از بازیکنان بزرگ فوتبال است و نمی توان از نام او به راحتی گذشت اما باید بداند حالا که سرمربی یک تیم لیگ برتری شده باید خویشتندار باشد، آرامش خود را حفظ کند و اجازه ندهد حواشی تیمش را دچار بحران کند.

وی افزود: حضور جباروف در میانه میدان، آرامش خاصی به استقلال داد و او با مدیریت کردن بازی و پاس های دقیقش توانست یکی از علت های موفقیت استقلال مقابل سفیدرود باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم استقلال در دیدارهای بعدی بهتر از این ظاهر شود تا به آنچه که می خواهد دست پیدا کرده و به پیروزی های پی در پی برسد.

پیشکسوت استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: با روند خوبی که استقلال در پیش گرفته، می تواند در بازی های آینده اگرچه مقابل حریفان سرسختی قرار خواهد گرفت به پیروزی رسیده و موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشد.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: علی کریمی می تواند یک سرمربی بزرگ شود اما نیاز به زمان دارد. او تازه به جرگه مربیان پیوسته و باید بیشتر کار کند تا بتواند خیلی زود به یکی از مربیان صاحب نام در فوتبال ایران تبدیل شود.

پاسخ دهید