0

علم و فناوری / گردشگری

آمار فروش تبلت در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷ + امنیت نقش مهمی در توسعه گردشگری دارد – تجهیزات شبکه آروین

فوریه 8, 2018 در 7:22 ق.ظ توسط

وبسایت گجت نیوز – پویان ایزدی: تبلت ها همچون سال های گذشته با روند فروش خوبی روبرو نیستند. در آخرین آمار فروش تبلت در سه ماهه چهارم سال 2017، اپل در صدر جدول قرار گرفت و سامسونگ به رتبه سوم رفت
تبلت های سامسونگ در این سه ماهه از نظر فروش افت کرده‌اند و این شرکت به رده سوم فروش تبلت در سه ماهه سوم سال 2017 رسید. البته این شرکت از نظر فروش در کل سال توانست رتبه دوم خود را حفظ کند.

آمار فروش تبلت در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷

علیرغم تلاش‌های زیاد هواوی، این شرکت از نظر فروش تبلت رشدی 11.9 درصدی در سه ماهه آخر سال و رشد 28 درصدی در کل سال را به دست آورده است.
در سه ماهه آخر سال 2017 شاهد افت فروش 7.9 درصدی تبلت نسبت به سال 2016 بوده‌ایم. همچنین آمار فروش تبلت در سال 2017 به طور کلی با 6.5 درصد افت نسبت به سال 2016 مواجه شده است.

وبسایت گجت نیوز – پویان ایزدی: تبلت ها همچون سال های گذشته با روند فروش خوبی روبرو نیستند. در آخرین آمار فروش تبلت در سه ماهه چهارم سال 2017، اپل در صدر جدول قرار گرفت و سامسونگ به رتبه سوم رفت.
البته در این شرایط، اپل، آمازون و هواوی هر سه رشد فروش تبلت، چه در سه ماهه آخر سال  2017 و چه در کل سال را نسبت به سال گذشته تجربه کرده‌اند.

آمار فروش تبلت در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۷

اپل بیشترین سهم از فروش تبلت در سه ماهه چهارم سال 2017 میلادی داشته و همچنین با رشد 0.6 درصدی مواجه شده است. در حالی که آمازون با رشد استثنایی 50.3 درصدی که بیشتر به خاطر تخفیف‌های استثنایی به دست آمده، در رده دوم قرار گرفته است.
——————-

فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی امنیت را مقدمه و پیش نیاز هر توسعه ای از جمله توسعه گردشگری دانست

فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی امنیت را مقدمه و پیش نیاز هر توسعه ای از جمله توسعه گردشگری دانست.

سردار امیر رحمت اللهی با بیان اینکه افزایش امنیت در بخش گردشگری یکی از موضوعات مورد نظر پلیس است، گفت: در حوزه گردشگری و به ویژه گردشگری خارجی باید به گونه ای عمل کنیم که گردشگران با کمترین بزه دیدگی در این بخش مواجه شوند. چرا که این موضوع می تواند تاثیرات نامطلوبی در این حوزه بگذارد.

وی امنیت را یکی از مسائل بسیار مهم در توسعه توصیف کرد و افزود: امنیت در هر توسعه ای مقدمه و پیش نیاز است و از جمله در توسعه گردشگری نیز نمی توان منکر نقش امنیت شد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی با اشاره به اقدامات پلیس در نوروز 97 در حوزه گردشگری، گفت: همه ما باید با نگرش مثبت و تکلیف مدارانه به این موضوع بپردازیم.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

سردار امیر رحمت اللهی در همایش سراسری فرماندهان، معاونان و مدیران یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی با بیان اینکه یکی از اهداف راهبردی دولت توسعه گردشگری است، گفت: توسعه گردشگری نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و … داشته و این موارد با یکدیگر در ارتباطند.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید