0

اقتصادی / علم و فناوری

دستمزد کارگران آمریکا چقدر است؟ + تصاویر لورفته از گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس – تجهیزات شبکه آروین

فوریه 4, 2018 در 1:50 ق.ظ توسط

خبرگزاری ایلنا: سی ان ان مانی در گزارشی به حداقل حقوق کارگران برای هر ساعت از سال ۱۹۳۸ تا کنون پرداخته است.

این رسانه به قانون حداقل دستمزد ساعتی کارگران فدرال که در سال ۱۹۳۸ تصویب شده اشاره کرده و نوشته است: این حقوق در ابتدا برای هر ساعت کار کارگر برابر با ۳۵ سنت بوده که امروز با توجه به حجم تورم برابر با ۴
خبرگزاری ایلنا: سی ان ان مانی در گزارشی به حداقل حقوق کارگران برای هر ساعت از سال ۱۹۳۸ تا کنون پرداخته است.
نمودار حداقل دستمزد ساعتی در آمریکا با در نظر گرفتن تورم در بالا و نمودار حداقل دستمزد ساعتی در آمریکا بدون در نظر گرفتن تورم طی ۸۰ سال گذشته در جدول زیر نمایش داده شده است.

با احتساب نرخ تبدیل دلار به ریال، دستمزد کارگران آمریکا در هر ساعت در سال ۱۹۳۸،  ۱۹ هزار تومان و در سال ۲۰۱۷ حدود ۳۳ هزار تومان است.

 دستمزد کارگران آمریکا چقدر است؟

این رسانه به قانون حداقل دستمزد ساعتی کارگران فدرال که در سال ۱۹۳۸ تصویب شده اشاره کرده و نوشته است: این حقوق در ابتدا برای هر ساعت کار کارگر برابر با ۳۵ سنت بوده که امروز با توجه به حجم تورم برابر با ۴.۱۹ دلار در هر ساعت است.

براساس این نمودار بیشترین میزان دستمزد ساعتی به سال ۱۹۶۸ برمی گردد که در آن سال به ازای هر ساعت کار ۱.۶۰ دلار دستمزد به کارگران تعلق می گرفت. ارزش این دستمزد با توجه به کاهش تورم در آن سال چیزی بالغ بر ۱۰.۸۶ دلار در هر ساعت بوده است. از سال ۲۰۱۵ تاکنون دستمزد کارگران بر اساس قانون فدرال برای هر ساعت ۷.۲۵ دلار است و تغییری در میزان دستمزد ایجاد نشده است.

——————-

خبرآنلاین: تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید رندر نزدیک به واقعیت از اس 9 در سایز 5.8 اینچی و اس 9 پلاس در سایز 6
پردازنده اسنپ دراگون 845 با 4 گیگ رم و 64 گیگ حافظه داخلی برای اس 9 و 6 گیگ رم و 128 گیگ حافظه داخلی برای اس 9 پلاس در نظر گرفته شده است.

تصاویر لورفته از گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس

نکته قابل توجه اینکه روی عکس تاریخ جمعه 16 فوریه درج شده است که ممکن است تاریخ رونمایی ملی در کره باشد.
همچنین گفته می‌شود اس 9 و اس 9 پلاس گران‌ترین گوشی سری اس تاریخ سامسونگ خواهند بود که قیمت پایه از 800 دلار شروع خواهد شد.

مقایسه اس 8 و اس 9 

تصاویر لورفته از گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس 

تصاویر لورفته از گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس 

در بخش جلویی تفاوت چندانی میان سری 8 و سری 9 دیده نمی‌شود و ظاهرا عقب گوشی کمی تغییر کرده است. این تفاوت در طراحی دوربین و جانمایی مجدد حسگر اثر انگشت است که در زیر و نه کنار لنز قرار گرفته است.

خبرآنلاین: تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید رندر نزدیک به واقعیت از اس 9 در سایز 5.8 اینچی و اس 9 پلاس در سایز 6.2 اینچی کنار هم است.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید