0

دانش و فن آوری / فوتبال

ال جی به خاطر مشکل بوت لوپ موبایل هایش به کاربران غرامت می پردازد – دیجیاتو + انتقاد روزنامه قطری از رفتاری که با شهباززاده شد – تجهیزات شبکه آروین

فوریه 3, 2018 در 9:48 ق.ظ توسط

طی تابستانی که گذشت، از کمپانی ال جی به خاطر مشکل بوت لوپ اسمارت فون های جی 4، V20، نکسوس 5 اکس و جی 5 شکایت شد
در صورتی که با مشکل موبایل های ال جی آشنایی ندارید باید گفت که همه چیز به خط تولید دستگاه ها باز می گردد و مستقیماً به ال جی ارتباط دارد؛ کاربران زیادی خبر داده اند که موبایل هایشان در سیکل پایان ناپذیر ریبوت گیر می افتد و برای این اتفاق، نام «بوت لوپ» انتخاب شده است.

افرادی که از ال جی به خاطر مشکل بوت لوپ موبایل هایش شکایت کرده اند، به زودی باید منتظر تماسی از سوی وکلای پرونده خود باشند تا طی دو هفته آینده، غرامت مورد نظر را دریافت کنند. با این حال اگر کاربر رسماً در پرونده قضایی علیه ال جی مشارکت نکرده باشد، نمی تواند انتظار دریافت غرامت را نیز داشته باشد.

طی تابستانی که گذشت، از کمپانی ال جی به خاطر مشکل بوت لوپ اسمارت فون های جی 4، V20، نکسوس 5 اکس و جی 5 شکایت شد. این پرونده قضایی، اخیراً به نتیجه رسیده و ال جی به افرادی که موبایل شان تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته، 425 دلار پول نقد یا 700 دلار تخفیف برای خرید یکی از موبایل های آتی خود را پیشنهاد می دهد.

در نهایت ناگفته نماند این یکی از معدود دفعاتی است که یک کمپانی بزرگ تولیدکننده موبایل به پرداخت غرامت به مشتریانش مجبور می شود و جای خوشحالی دارد که کاربران می توانند به خاطر مشکلی که دامن شان را گرفته، انتظار عدالت را داشته باشند.

——————-
ایسنا: به نقل از الوطن، در حالی که خبرهای زیادی درباره پیوستن سجاد شهباززاده به ذوب آهن اصفهان به گوش می‌رسید این بازیکن ناگهان از لیگ ستارگان قطر سر درآورد و با تیم قطر قرارداد امضا کرد
سجاد تنها دو بازی در ترکیب قطر به میدان رفت که این باشگاه قطری در تصمیمی عجیب و بحث برانگیز یک بازیکن فلسطینی را جایگزین او کرد.

ایسنا: به نقل از الوطن، در حالی که خبرهای زیادی درباره پیوستن سجاد شهباززاده به ذوب آهن اصفهان به گوش می‌رسید این بازیکن ناگهان از لیگ ستارگان قطر سر درآورد و با تیم قطر قرارداد امضا کرد.
روزنامه الوطن به انتقاد از این باشگاه قطری پرداخت و نوشت: باشگاه قطر دست به تصمیم بسیار عجیبی زد که نشان می‌دهد در این باشگاه هرج و مرج و سوءتدبیر  وجود دارد. یک بازیکن زمانی که راهی تیمی می‌شود برای هماهنگی حداقل به چند هفته زمان نیاز دارد. شهباززاده تنها در دو دیدار برای قطر به میدان رفت که یک پیروزی و یک تساوی به دنبال داشت.

در ادامه‌  این گزارش آمده است: باشگاه قطر پول خود را بیهوده صرف می‌کند. اگر بازیکنی که آنها جذب می‌کنند کیفیت لازم را ندارد پس چرا او را جذب می‌کنند. مگر کوتینیو باید در بارسلونا دو هفته نشان دهد که خرید خوبی بوده است؟

برچسب‌ها

پاسخ دهید