0

اقتصادی / علم و فناوری

سهم استان‌های محروم از درآمدهای نفتی + اطلاعات جدیدتر از گوشی نوکیا ۱۰ منتشر شد – تجهیزات شبکه آروین

فوریه 2, 2018 در 9:39 ق.ظ توسط

خبرگزاری مهر: در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۹۷ در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت
نمایندگان با ۱۶۷ رأی موافق، ۲۱ رأی مخالف و ۹ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۸ نماینده حاضر در مجلس، این تبصره را به تصویب رساندند.

نمایندگان با تصویب بند «الف» تبصره یک بخش درآمدی لایحه بودجه، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را مکلف کردند در طول سال و متناسب با وصول مناسب، بلافاصله نسبت به واریز این وجوه و سهم ۱۴.۵ درصدی شرکت ملی نفت ایران از کل صادرات نفت و میعانات گازی (معاف از تقسیم سود سهام دولت) و همچنین سهم سه درصدی استان‌های نفت‌خیز، گازخیز و کمتر توسعه‌یافته طبق جزء ۳ بند «الف» ماده ۲۶ برنامه ششم توسعه، موضوع ردیف درآمدی ۲۱۰، ۱۰۹، جدول شماره ۵ این قانون اقدام نماید.

طبق جزء ۳ بند «الف» ماده ۲۶ برنامه ششم توسعه، از سهم سه درصدی استان‌های نفت‌خیز و کمتر توسعه‌یافته به ترتیب یک سوم از این درآمد به مناطق نفتی و دو سوم به بنادر، شهرستان‌ها و مناطق محروم اختصاص خواهد یافت.

خبرگزاری مهر: در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۹۷ در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.
——————-
دیجی کالا: قبلا در شایعات گفته شده بود که گوشی نوکیا ۱۰ شرکت نوکیا به دوربین ۵ تایی مجهز شده است. همچنین گفته شده بود که این تلفن همراه هوشمند با تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ راهی بازار می‌شود
دیجی کالا: قبلا در شایعات گفته شده بود که گوشی نوکیا ۱۰ شرکت نوکیا به دوربین ۵ تایی مجهز شده است. همچنین گفته شده بود که این تلفن همراه هوشمند با تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ راهی بازار می‌شود. به همین دلیل انتظار می‌رود که گوشی جدید شرکت نوکیا دوربین فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

اطلاعات جدیدتر از گوشی نوکیا ۱۰ منتشر شد 

در اطلاعات جدید گفته شده که این پنج دوربین به صورت دایره‌ای در پشت گوشی قرار گرفته‌اند تا بتوانند از زاویه‌ّای مختلف از سوژه مورد نظر عکاسی کنند. در واقع یک دوربین اصلی بین دوربین‌هایی که به شکل دایره مانند در پشت گوشی قرار گرفته، دیده می‌شود. همچنین در کنار دوربین اصلی یک دوربین دوم دیگر هم در نظر گرفته شده که می‌تواند عکس‌هایی با زاویه دید بازتر و عکس‌های بوکه ثبت کند.
گوشی نوکیا ۱۰ به صفحه نمایش ۱۸:۹ اینچی مجهز شده و از صفحه نمایشی با شیشه ۳D بهره می‌برد. به احتمال زیاد گوشی نوکیا ۱۰ در نمایشگاه MWC 2018 معرفی می‌شود.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید