0

توپ و تور / علم و فناوری

اولین دوربین سلفی توپی جهان + فیاضی: برنامه خاصی برای تیم ملی دارم – تجهیزات شبکه آروین

فوریه 2, 2018 در 4:59 ق.ظ توسط

خبرآنلاین: ایده ساخت هیپنوآی بر مبنای عکاسی سیار در پارتی‌ها و جلسات شکل گرفته است که شامل یک دوربین حرفه‌ای در کنار صفحه لمسی با چراغ حلقه‌ای به گِردِ آن، ویدئو کلیپی از صحنه‌های دلخواهتان را ایجاد کرده و به صورت گیف و
خبرآنلاین: ایده ساخت هیپنوآی بر مبنای عکاسی سیار در پارتی‌ها و جلسات شکل گرفته است که شامل یک دوربین حرفه‌ای در کنار صفحه لمسی با چراغ حلقه‌ای به گِردِ آن، ویدئو کلیپی از صحنه‌های دلخواهتان را ایجاد کرده و به صورت گیف و … به اکانت شما ارسال می‌کند.

استفاده از پایه دوربین عکاسی و قراردادن دوربین در پارتی‌ها چندان زیبنده به نظر نمی‌رسد و حضور در صحنه‌های تاریک و نیمه‌تاریک در چنین مکان‌هایی، ایده آل کاربران نیست. اما آنچه هیپنوآی عرضه می‌کند، عکاسی در مکان‌های کم نور است که کمک کننده بوده و حتی بدنه محکم آن باعث می‌شود تا در صورت برخورد افراد در پارتی‌ها مشکل سخت افزاری پیش نیاید.

قراردادن دوربین گران قیمت در میان جمعیت نیز دغدغه دیگری بوده است که با هیپنوآی از بین می‌رود.

نصب فیلترهای متنوع رنگ، افکت‌های مخصوص برای ساخت گیف، ادیت خودکار، بهینه‌سازی فایل برای اینستاگرام و اسنپ‌چت،ارسال گیف یا فایل ویدئویی به وسیله ایمیل؛ از جمله قابلیت‌های هیپنوآی است.

اولین دوربین سلفی توپی جهان 

اولین دوربین سلفی توپی جهان 

——————-
خبرگزاری تسنیم: پوریا فیاضی در مورد پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل پدافند کاشان اظهار داشت: تیم پدافند، مجموعه‌ای از بازیکنان با کیفیت است که با اضافه شدن نفرزادع در رأس کادر فنی، بهتر و منسجم‌تر شده است
فیاضی در مورد بازی‌های قابل قبول خود در لیگ و حضور کمرنگ در تیم ملی گفت: تیم ملی برای  من مهم است ولی به دلیل مصدومیت نتوانستم در اردوهای قبلی حضور موثر داشته باشم. اگر امسال به تیم ملی دعوت شوم، برنامه خاصی برای باقی ماندن در اردو و شرکت در تمرینات دارم.

خبرگزاری تسنیم: پوریا فیاضی در مورد پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل پدافند کاشان اظهار داشت: تیم پدافند، مجموعه‌ای از بازیکنان با کیفیت است که با اضافه شدن نفرزادع در رأس کادر فنی، بهتر و منسجم‌تر شده است.
او ادامه داد: ما نیز شرایط بدی نداریم اگرچه بعد از جدایی پیمان اکبری از پیکان به پرستیژ ما ضربه خورد. با این حال تلاش می‌کنیم تا جایگاه واقعی خود را در لیگ و در جدول پیدا کنیم. امیدوارم جایگاه مناسب‌تری در دور مقدوماتی کسب کنیم.

تیم پیکان در هفته بیستم لیگ برتر والیبال (یکشنبه 8 بهمن 1396) در اردکان به مصاف خاتم خواهد رفت.

برچسب‌ها, , , , ,

پاسخ دهید