0

علم و فناوری / فوتبال

فرناندینیو آماده تمدید قرارداد با منچسترسیتی + محبوب‌ترین ایموجی‌ در میان کاربران اپل – تجهیزات شبکه آروین

نوامبر 25, 2017 در 9:10 ق.ظ توسط

خبرگزاری فارس: فرناندینیو در پایان فصل جاری قراردادش با تیم دوم شهر منچستر به اتمام می‌رسد. از این رو هم اکنون سرگرم مذاکره با باشگاه برای همکاری جدید ۱۲ ماه دیگری است
در گزارش این روزنامه عنوان شده بازیکن ۳۲ ساله بعد از سفری به برزیل، آمادگی امضای تفاهم‌نامه کاری جدیدش را دارد.

براساس اعلام روزنامه دیلی‌میرر، وی و باشگاهش به توافقات اولیه برای این منظور رسیده‌اند.

وی از سال ۲۰۱۳ در خدمت من‌سیتی است.در این مدت در ۱۴۱ بازی، ۱۴ گل زده است.

خبرگزاری فارس: فرناندینیو در پایان فصل جاری قراردادش با تیم دوم شهر منچستر به اتمام می‌رسد. از این رو هم اکنون سرگرم مذاکره با باشگاه برای همکاری جدید ۱۲ ماه دیگری است.
——————-

وب سایت آی تی رسان: همه ما هر روز از ایموجی‌‌ها در پیام‌های خود استفاده می‌کنیم، آیا تابه‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که محبوب‌ترین ایموجی‌ها کدام است؟ محبوب‌ترین ایموجی در فضای مجازی و پیام‌رسان‌ها، ایموجی خنده بوده که از شدت خنده از چشم‌هایش اشک آمده است

وب سایت آی تی رسان: همه ما هر روز از ایموجی‌‌ها در پیام‌های خود استفاده می‌کنیم، آیا تابه‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که محبوب‌ترین ایموجی‌ها کدام است؟ محبوب‌ترین ایموجی در فضای مجازی و پیام‌رسان‌ها، ایموجی خنده بوده که از شدت خنده از چشم‌هایش اشک آمده است.

محبوب‌ترین ایموجی‌ها را بشناسید 

این چهره خندان با اشک‌هایی از شوق، احساسات و هیجان‌ها را در رابطه با هر موضوعی به‌خوبی نمایش می‌دهد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که این آمار، آماری جهانی نیست و تنها مربوط به کاربران انگلیسی‌ زبان iOS و مک در آمریکا بوده که براساس داده‌های وب‌سایت رسمی اپل بررسی‌ شده است.
ولی اپل چگونه به این اطلاعات دسترسی داشته است؟ به‌نظر می‌رسد که اپل به اطلاعات شخصی کاربران دسترسی داشته و با جمع‌آوری داده‌ها می‌تواند آمارهایی را تجزیه‌وتحلیل کند. جدولی از محبوب‌ترین ایموجی‌ها توسط اپل ارائه‌ شده که بالاترین آمار در جدول، مربوط به ایموجی خنده با اشک است.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید