0

اخبار ورزشی / دانش و فن آوری

اچ تی سی واقعیت مجازی را به موزه ها می برد – دیجیاتو + اتکای تیم ملی ایران به خط دفاعی‌ مستحکمش – تجهیزات شبکه آروین

نوامبر 23, 2017 در 4:43 ق.ظ توسط

کمپانی اچ تی سی به دنبال راه اندازی برنامه ای چند میلیون دلاری به نام «Vive Arts» است که به موزه ها و دیگر مراکز هنری امکان ایجاد، توسعه و به اشتراک گذاری آثار هنری در قالب واقعیت مجازی را می دهد
شرکت «Vive» از زمان راه اندازی فعالیت زیادی در زمینه های هنری داشته و با موزه های مختلفی در سراسر دنیا همکاری کرده است. «جوئل برتون» معاون استودیو «Vive» در این باره می گوید:

نخستین پروژه ای که قرار است Vive Arts در آن پیاده سازی شود، نمایش آثار «آمادئو مودیلیانی» در نگارخانه «تیت مدرن» لندن است، که طی آن اطلاعاتی از زندگی این هنرمند ایتالیایی به شرکت کنندگان ارائه می شود.

علاوه بر این کاربرانی که در محل نمایشگاه حضور ندارند، از طریق استور واقعیت مجازی «Viveport» امکان بازدید از این نگارخانه را خواهند داشت.

این کمپانی قرار است با همکاری موزه هایی در تایپه، برلین، واشنگتن، پاریس و لندن آثار هنری مختلفی را در اپ استور Viveport قرار دهد.

کمپانی اچ تی سی به دنبال راه اندازی برنامه ای چند میلیون دلاری به نام «Vive Arts» است که به موزه ها و دیگر مراکز هنری امکان ایجاد، توسعه و به اشتراک گذاری آثار هنری در قالب واقعیت مجازی را می دهد.

هدف ما از معرفی برنامه Vive Arts استفاده از پتانسیل واقعیت مجازی در هنر و فراهم کردن امکان دسترسی به میراث فرهنگی جهانی برای همگان است. ما برای هنرمندان و علاقمندان امکان تجربه و تفسیر هنر و فرهنگ را به روشی جدید فراهم می کنیم.

——————-
خبرگزاری تسنیم: امیدهای آسیا (تیم‌های راه یافته به جام جهانی روسیه) طی چند روز آینده همگی درگیر بازی‌های دوستانه خواهند بود و روند آماده‌سازی خود برای حضور در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه را ادامه خواهند داد
تیم ملی در تقابل با پاناما در اتریش متکی به خط دفاعی مستحکم خود خواهد بود و با توجه به فرم کنونی‌اش، تیم‌ تحت‌هدایت کارلوس باید با پیروزی از این دیدار خارج شود.

ایران، بهترین تیم آسیا در رده‌بندی فیفا، زمانی که پنجشنبه شب در دیداری دوستانه به مصاف پاناما می‌رود، به دنبال حفظ روند فرم خوب خود خواهد بود. تیم ملی ایران عملکردی تأثیرگذار در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 داشت و با بسته نگه داشتن دروازه‌اش در 9 بازی، به عنوان صدرنشین بالاتر از کره جنوبی به کار خود پایان داد.

خبرگزاری تسنیم: امیدهای آسیا (تیم‌های راه یافته به جام جهانی روسیه) طی چند روز آینده همگی درگیر بازی‌های دوستانه خواهند بود و روند آماده‌سازی خود برای حضور در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه را ادامه خواهند داد.

برچسب‌ها

پاسخ دهید