0

اجتماعی / علم و فناوری

اولین نفراتی که آیفون ایکس خریدند + فعالیت سفارت ایران در بغداد 24 ساعته شد – تجهیزات شبکه آروین

نوامبر 23, 2017 در 7:36 ب.ظ توسط

خبرآنلاین:  با آغاز فروش رسمی آیفون ایکس در جهان، اپ استور سیدنی اولین جایی است که مشتریان توانستند اولین گوشی‌های جدید اپل را دریافت کنند
سهام اپل به دنبال تقاضای بیش از حد برای گوشی جدید، رکورد شکسته و سهامداران به سود 20 درصدی امسال امیدوارتر شده‌اند.

اولین نفراتی که آیفون ایکس خریدند 

بر خلاف شروع فروش آیفون 8 و 8 پلاس که کسی در صف نایستاد، هزاران نفر برای خرید آیفون ایکس در صف ایستادند و افرادی که در عکس زیر مشاهده می کنید، اولین نفرهایی هستند که آیفون ایکس خود را دریافت کردند.

 

خبرآنلاین:  با آغاز فروش رسمی آیفون ایکس در جهان، اپ استور سیدنی اولین جایی است که مشتریان توانستند اولین گوشی‌های جدید اپل را دریافت کنند.
——————-

خبرگزاری ایرنا: معاون سفیر ایران در بغداد اعلام کرد که همزمان با آغاز مراسم زیارت اربعین در عراق، این سفارتخانه و کنسولی های کشورمان در عراق خدمات خود به زائران را به صورت 24 ساعته انجام می دهند

وی گفت: تمامی نهادهای ایرانی از جمله بیمارستان ها و موکب ها برای بهره مندی از خدمات کنسولی در نجف اشرف و کربلا نیز می توانند حتی در ساعات غیر اداری نیز به سرکنسولی های ایران در نجف اشرف و کربلا مراجعه کنند.

سید موسی علیزاده طباطبایی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تصمیم به منظور تسهیل در خدمت رسانی به زائران ایرانی اتخاذ شده و خدمات کنسولی را در خارج از ساعت معمول اداری نیز به آنان ارائه می شود.

طباطبایی افزود: به دستور سفیر ورئیس ستاد اربعین در عراق قرارگاههای اربعین از سوی سفارت ایران در شهرهای سامرا، کاظمین، زرباطیه و بصره نیز فعال شده و به ارائه خدمات کنسولی به زائران می پردازد.

خبرگزاری ایرنا: معاون سفیر ایران در بغداد اعلام کرد که همزمان با آغاز مراسم زیارت اربعین در عراق، این سفارتخانه و کنسولی های کشورمان در عراق خدمات خود به زائران را به صورت 24 ساعته انجام می دهند.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید