0

دانش و فن آوری / فرهنگی

«زنگبار» علی ملاقلی پور در انتظار پروانه ساخت + برآورد تازه از هزینه نهایی تولید هر دستگاه آیفون 10 برای اپل – دیجیاتو – تجهیزات شبکه آروین

نوامبر 9, 2017 در 4:57 ب.ظ توسط

خبرگزاری مهر: منصور لشکری‌قوچانی تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی به زودی در سینماهای کشور اکران می شود، گفت: هروقت کف فروش فیلم «قهرمانان کوچک» به کارگردانی حسین قناعت اجازه بدهد فیلم ما اکران می شود
وی تاکید کرد: «زنگبار» شباهت هایی به «خط ویژه» به کارگردانی مصطفی کیایی است و می توان آن را یک اثر اجتماعی با رگه های کمدی دانست.

این تهیه‌کننده سینما به جدیدترین فعالیت های سینمایی خود اشاره کرد و توضیح داد: در حال حاضر برای ساخت فیلمنامه ای با نام «زنگبار» به کارگردانی علی ملاقلی پور درخواست مجوز به شورای پروانه ساخت ارائه کرده ایم و به محض اینکه مجوز دریافت شود، فیلم را جلوی دوربین ببریم.

وی با بیان اینکه احتمال اکران «قاتل اهلی» تا ۲ هفته آینده بسیار زیاد است، ادامه داد: باید شرایط به گونه ای فراهم شود که اکران فیلم ها به درستی مدیریت شود و نگاه کاملا تخصصی نسبت به این زمینه وجود داشته باشد. در چنین شرایطی می توان امیدوار بود که فروش فیلم ها با موفقیت انجام می شود.

خبرگزاری مهر: منصور لشکری‌قوچانی تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی به زودی در سینماهای کشور اکران می شود، گفت: هروقت کف فروش فیلم «قهرمانان کوچک» به کارگردانی حسین قناعت اجازه بدهد فیلم ما اکران می شود. البته امیدوارم این فیلم ژانر کودک بتواند از فروش بیشتری برخوردار شود.
لشکری قوچانی در پایان در پاسخ به این پرسش که پروژه «ماتیک» یا «امپراتور» در چه مرحله ای است، گفت: من و مجید برزگر به عنوان کارگردان فیلم تلاش بسیاری برای دریافت مجوز برای ساخت این فیلم کردیم که متاسفانه به نتیجه نرسید.

——————-

چندی پیش در دیجیاتو خواندید که ساخت هر دستگاه از نسخه 64 گیگابایتی آیفون 10 حدود 412
گفتنی است هر پنل نمایشگر OLED آیفون 10، حدود 65.50 دلار برای اپل تمام می شود؛ در حالی که این عدد برای نمایشگر آیفون 8 حدود 36 دلار است. قاب فولادی آیفون 10 نیز هزینه ای 36 دلاری، روی دست این شرکت می گذارد. این عدد نیز برای قاب آلومینیومی آیفون 8 کمتر و تنها 21.50 دلار است.

به نظر می رسد اپل از سودی 64 درصدی از فروش هر آیفون 10 بهره می برد؛ البته در واقع این طور نیست. زیرا این مبلغ تنها شامل سخت افزار ها می شود. در کنار آن باید هزینه های مرتبط با بازاریابی، تبلیغات، حقوق کارکنان، فرایند تحقیق و توسعه نرم افزار ها و سخت افزار ها و سایر موارد را اضافه کرد. البته در هر حال در سود بالای اپل از فروش تلفن های هوشمند هیچ شکی وجود ندارد.

چندی پیش در دیجیاتو خواندید که ساخت هر دستگاه از نسخه 64 گیگابایتی آیفون 10 حدود 412.75 دلار تمام می شود. به تازگی گزارشی منتشر شده که خبر از سود بیشتر اپل از فروش هر موبایل پرچمدار خود می دهد.

بر اساس گزارش شرکت «TechInsights» که به کالبد شکافی موبایل ها می پردازد، سخت افزار هر دستگاه آیفون 10، تنها 357.50 دلار برای اپل هزینه دارد.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید