0

سیاسی / علم و فناوری

تایید 270 میلیون کاربری جعلی در فیس بوک + استقبال نتانیاهو از اظهارات ضدایرانی الحریری – تجهیزات شبکه آروین

نوامبر 9, 2017 در 6:59 ب.ظ توسط

خبرگزاری مهر: شبکه اجتماعی فیس بوک تایید کرده که حدود ۲۷۰ میلیون حساب کاربری جعلی در این سایت وجود دارد. رقم اعلام شده توسط فیس بوک بیشتر از برآوردهای قبلی است
پیش از این و در ماه جولای گذشته تعداد کل حساب های کاربری جعلی فیس بوک کمتر یک درصد قلمداد می شد که این رقم حالا به حدود ۳ درصد رسیده است. برخی افراد نیز در فیس بوک دست به ایجاد حساب های کاربری متعدد و ارسال محتوای مشابه می زنند که این کار نیز از نظر فیس بوک تخلف محسوب می شود.

به نقل از فورچون، فیس بوک که این روزها به علت برخی سواستفاده ها از این شبکه اجتماعی برای انتشار اخبار جعلی و دروغین تحت فشار است، تلاش می کند حساب های کاربری جعلی و متخلف را شناسایی و از فعالیت آنها جلوگیری کند.

بنابراین در مجموع ۱۳ درصد از حساب های کاربری فیس بوک کپی کاری یا جعلی هستند و باید از این شبکه اجتماعی حذف شوند. فیس بوک قصد دارد از طریق اصلاح الگوریتم های مورد استفاده خود و همین طور استخدام نیروهای داوطلب این حساب ها را شناسایی و پاک کند.

خبرگزاری مهر: شبکه اجتماعی فیس بوک تایید کرده که حدود ۲۷۰ میلیون حساب کاربری جعلی در این سایت وجود دارد. رقم اعلام شده توسط فیس بوک بیشتر از برآوردهای قبلی است.
فیس بوک در بررسی های خود به این نتیجه رسیده که ۲۷۰ میلیون حساب کاربری جعلی در شبکه اجتماعی مذکور وجود دارد. تعداد کل کاربران فیس بوک هم اکنون به ۲.۱ میلیارد نفر رسیده است.

پیش از این تعداد کل حساب های فیس بوک با محتوای کپی کاری شده ۶ درصد از کل حساب های کاربری برآورد شده بود، اما این رقم هم اکنون به ۱۰ درصد از کل حساب های یادشده افزایش یافته است.

——————-
خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ساعاتی پس از استعفای «سعد الحریری» نخست‌وزیر لبنان، این ماجرا را هم به «لزوم مقابله با ایران» ربط داد
حریری امروز با حضور در پایتخت عربستان، خبر استعفای خود را اعلام کرد؛ وی در بیانیه استعفای خود البته به اتهام‌زنی علیه کشورمان و جبهه مقاومت نیز پرداخت.

خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ساعاتی پس از استعفای «سعد الحریری» نخست‌وزیر لبنان، این ماجرا را هم به «لزوم مقابله با ایران» ربط داد.
نتانیاهو با استقبال از سخنان ضدایرانی حریری، گفته: «استعفای نخست‌وزیر حریری، ندای بیدارباشی برای جامعه بین‌الملل برای توقف تجاوزگری ایران در منطقه است.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در تلاش برای ایجاد تشنج در داخل لبنان، گفته: «آنها (ایران) می‌خواهند لبنان را به سوریه دوم تبدیل کنند.»

بنیامین نتانیاهو سپس این موضوع را مستقیماً به رژیم متبوع خود پیوند داده و گفته: «تجاوزگری‌های ایران نه تنها اسرائیل، بلکه کل خاورمیانه را به خطر می‌اندازند. جامعه جهانی باید متحد شود و در برابر این تجاوزگری بایستد.»

برچسب‌ها, , , , , , ,

پاسخ دهید