0

اجتماعی / علم و فناوری

آغاز موج بازگشت زائران + هاوکینگ درباره هوش مصنوعی هشدار داد – تجهیزات شبکه آروین

نوامبر 7, 2017 در 12:38 ق.ظ توسط

خبرگزاری مهر: سردار محسن فتحی زاده در سخنانی با اشاره به اینکه وزیر کشور عراق و ایرج مسجدی سفیر ایران در بغداد در بازدید شان از پایانه مرزی مهران از تردد زائران رضایت داشتند، اظهار داشت: تا بامداد امروز بیش از یک و نیم میلیون زائر از مرزهای سه گانه کشور خارج شده اند
وی با اشاره به اینکه وضعیت امسال مطلوب و فوق العاده است، گفت: تا امروز در تامین نظم و امنیت و خروج زائران هیچ گونه مشکل خاصی نداشتیم و رضایت عمومی از عملکرد پلیس موید این مطلب است.

سردار فتحی زاده با بیان اینکه زائران در مسیر برگشت به علت راهپیمایی شاید دچار خستگی و  کسالت شده باشند، گفت: به همین دلیل توصیه می شود زائران با استراحت کافی و تجدید قوای جسمی اقدام به رانندگی کنند.

وی به زائران حسینی(ع) توصیه کرد که با توجه به شرایط جوی و بارندگی در برخی محورهای مواصلاتی با صبر و حوصله رانندگی کرده و با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفر معنوی خود را با سلامت و آرامش به پایان برسانند.

خبرگزاری مهر: سردار محسن فتحی زاده در سخنانی با اشاره به اینکه وزیر کشور عراق و ایرج مسجدی سفیر ایران در بغداد در بازدید شان از پایانه مرزی مهران از تردد زائران رضایت داشتند، اظهار داشت: تا بامداد امروز بیش از یک و نیم میلیون زائر از مرزهای سه گانه کشور خارج شده اند.
فرمانده قرارگاه اربعین نیروهای مسلح تصریح کرد: کم کم موج برگشت زائران با حجم کمتری آغاز شده و نیاز است زائران در مسیر برگشت هم تعامل و همکاری با پلیس را داشته باشند.

——————-

خبرگزاری مهر – شیوا سعیدی قوی اندام: استیون هاوکینگ درباره هوش مصنوعی هشدار داده و پیش بینی می کند که روزی جایگزین انسان خواهد شد
او دراین باره گفت: بیم آن دارم که هوش مصنوعی به طورکلی جایگزین انسان شود. مثلا اگر افراد ویروس های رایانه های بسازند، عده ای دیگر هوش مصنوعی خواهند ساخت که خود را بهبود و ارتقا می دهد. این نوع از حیات از انسانی پیشی می گیرد.

 او در مصاحبه ای جدید با این نشریه هشدار داد گسترش هوش مصنوعی به زودی به حدی می رسد که نوع جدیدی از حیات به وجود می آورد که از انسان ها پیشرفته تر است.

خبرگزاری مهر – شیوا سعیدی قوی اندام: استیون هاوکینگ درباره هوش مصنوعی هشدار داده و پیش بینی می کند که روزی جایگزین انسان خواهد شد.

 هاوکینگ درباره هوش مصنوعی هشدار داد

به نقل از ویرد، استیون هاوکینگ درباره اوج گیری پیشرفت هوش مصنوعی هشدار داده است.

هاوکینگ معتقد است هوش مصنوعی به طور کلی جایگزین انسان خواهد شد هرچند به طور دقیق  بازه زمانی خاصی را برای وقوع این پیش بینی خود مشخص نکرد.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید