0

علم و فناوری / فوتبال

استارکرفت ۲ رایگان شد + واکنش مونتلا به برکناری از میلان – تجهیزات شبکه آروین

نوامبر 6, 2017 در 10:10 ق.ظ توسط

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: قسمت اول سه گانه‌ی «استارکرفت ۲» یعنی بازی StarCraft II: Wings of Liberty قرار است به یک بازی رایگان تبدیل شود
استارکرفت ۲ در سال ۲۰۱۰ عرضه شد و از همان موقع توانست به یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین عناوین سبک استراتژی تبدیل شود. استارکرفت ۲ توانسته است تا امروز بیش از ۳ میلیون نسخه بفروشد.

بخش آنلاین بازی هم کاملا رایگان در دسترس خواهد بود. با این حال، می‌توان فرمانده‌های بخش Co-op را فقط تا تراز ۵ به صورت رایگان ارتقا داد.

استارکرفت ۲ رایگان شد 

می‌توان بخش‌های داستانی Heart of the Swarm و Legacy of the Void و Nova Covert Ops را با قیمت ۱۵ دلار خریداری و به بازی اضافه کرد.
مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: قسمت اول سه گانه‌ی «استارکرفت ۲» یعنی بازی StarCraft II: Wings of Liberty قرار است به یک بازی رایگان تبدیل شود. این خبر را «مایک مورهیم» (Mike Morhaime)، مدیر عامل بلیزارد، در کنفرانس این شرکت اعلام کرد.

استارکرفت ۲ رایگان شد 

از روز ۱۴ نوامبر، یعنی کمتر از دو هفته‌ی دیگر، همه‌ی افراد می‌توانند بخش داستانی Wings of Liberty را به صورت رایگان تجربه کنند. اگر Wings of Liberty را قبلا خریده‌اید، بلیزارد بسته‌ی الحاقی دوم استارکرفت ۲ یعنی Heart of the Swarm را به شما رایگان می‌دهد.
مراسم «بلیزکان» امسال از دیشب آغاز شده و قرار است تا فردا ادامه داشته باشد. به غیر از استارکرفت، در مراسم افتتاحیه‌ی بلیزکان ۲۰۱۷ هم‌چنین خبرهایی از بسته‌ی الحاقی جدید دنیای وارکرفت و هم‌چنین شخصیت جدید اورواچ شنیدیم.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، رسانه‌های  ایتالیایی دیدار برابر ساسولو را آخرین فرصت سرمربی جوان میلان می‌دانند. روزنامه گاتزتا دلو اسپورت،  پیش از این نوشت چنانچه میلان در دیدار برابر ساسولو نتواند به پیروزی برسد مونتلا از کار برکنار خواهد شد
سرمربی میلان این گونه به احتمال اخراج خود از روسونری واکنش نشان داد: من یک جنگجوی واقعی هستم و تمام تمرکزم روی میلان است. رئیس باشگاه چند روز پیش حمایت خود را از من اعلام کرد و دلیلی ندارد که به خبر رسانه‌ها توجه کنم. نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا در خانه ساسولو پیروز شویم.

او در واکنش به انتخاب احتمالی گتوزو به عنوان جانشینش، واکنشی تمسخر آمیز داشت و گفت‌:  این روزنامه برای فروش بیشتر به فتوشاپ روی آورده است. آنها گتوزو را بلندقدتر اما لاغرتر از من به تصویر کشیده‌اند. گتوزو دوست من است و به این خاطر این گونه با او شوخی می‌کنم.

ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، رسانه‌های  ایتالیایی دیدار برابر ساسولو را آخرین فرصت سرمربی جوان میلان می‌دانند. روزنامه گاتزتا دلو اسپورت،  پیش از این نوشت چنانچه میلان در دیدار برابر ساسولو نتواند به پیروزی برسد مونتلا از کار برکنار خواهد شد.
میلان در فصل جاری رقابت‌های سری A عملکردی ناامیدکننده از خود نشان داده و با صدر جدول رده‌بندی ۱۵ امتیاز اختلاف دارد.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید